Icy Tower Retro

Icy Tower Retro
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Icy Tower Retro, herkesin büyük keyifle oynayabileceği bir kule tırmanma oyunu.

Icy Tower Retro, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli, dinamik ve heyecanlı bir kule tırmanma oyunu olarak tanımlanabilir.

Aslında Icy Tower, oyun dünyasına biraz olsun merakı olan herkes tarafından bilinen bir yapım. PC'lerimizde oynadığımız bu oyun artık mobil cihazlarımıza da geldi. Birçok versiyonu ile karşımıza çıkmış olan Icy Tower Retro şimdi de, adından da anlaşılabileceği gibi retro temayla öne çıkıyor.

Oyundaki temel amacımız kontrolümüze verilen eğlenceli karakteri kulenin basamaklarında zıplatmak ve mümkün olduğunca yukarı çıkartmak. Bunu yapamabilmek için son derece hızlı olmamız gerekiyor. Özellikle ilerledikçe artan hız sebebiyle zor anlar yaşayabiliyoruz.

Karakterimizi daha yükseğe fırlatabilmek için uzun bir koşu yapmamız ve platformlardan güç almamız gerekiyor. Kombolar sergileyerek daha yükseklere zıplama şansı elde ediyoruz.

Eğlence odaklı karakteriyle beğenimizi kazanan Icy Tower Retro, beceri ve aksiyonun mükemmel bir karışımı. Üstelik her yaşa hitap ediyor.

YORUMLAR