Idle Town 1.5.5 (Android)

Idle Town

Idle Town
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınız için çıkmış olan bir şehir kurma simülasyonu olan Idle Town tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Şehir kurma simülasyonlarını seviyorsanız Idle Town isimli bu oyun rüyalarınızı gerçekleştirecek bir oyun keyfi sunuyor. Android için hazırlanan oyun WIP Games mutfağından bizlere ulaşıyor. Özellikle Sim City oyunlarını seven ama mobil versiyonlarında aradığı tadı yakalayamayanlar için daha oyun yüzeyine daha dışarıdan bakmanızı sağlayan ve ekonomi yönetimi konusunda birçok seçenek sunan oyun karikatüristik havasıyla da dikkat çekiyor.

Amaç tabii ki de zengin ve refah seviyesi yüksek bir şehir yönetmek ve bunun için lazım olan ekonomik hareketliliği desteklemek. Bu nedenle biraz da huyu bozuk bir devlet yapısının içine ticari bağlantıları da sokup paraları gani gani çoğaltmanın yollarını bulmanız gerekiyor. Peki Belediye Başkanı olarak cebinize kalan para ile ne mi yapıyorsunuz? Kumar oynayıp sürpriz ödüller kazanabiliyorsunuz! Ne kadar da örnek bir vatandaş, öyle değil mi!

Android telefon ve tablet cihazlarının ekranları için optimize edilmiş grafikleriyle dikkat çeken bu oyun tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ne var ki yapmış olduğunuz işlemlerin hızlanması için veya oyun içerisinde daha hızlı zengin olmak için de sizi sunulmuş olan uygulama içi satın alma seçenekleri var.

YORUMLAR