IKEA Emoticons

IKEA Emoticons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

IKEA Emoticons uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan sevdiklerinize daha anlaşılır duygusal mesajlar gönderin.

IKEA Emoticons uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir emoticon ve klavye uygulaması olarak hazırlanmış ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Onu diğer benzer uygulamalardan ayıran en büyük şey ise IKEA tarafından hazırlanmış olması sebebiyle aile içi iletişimlerde kullanıma uygun pek çok emoticonu içerisinde barındırması.

Zira uygulamayı kullanarak mesajlarınızı emoticonlarla süslediğinizde, bazen konuşmanıza bile gerek kalmadan sevimli bir şekilde karşı tarafa söylemek istediğinizi anlatabiliyorsunuz. Ev eşyalarından tutun da giyim ve ev işlerine kadar çok sayıda eylem ve nesneye dair emoticonlar barındırması, uygulamanın neredeyse her ihtiyaca yönelik çözümler sunmasına yardımcı oluyor.

Kullanımı oldukça kolay olan uygulama, bir defa kurulum yapmanızın ardından bir daha hiç bir müdahaleye gerek olmaksızın istediğiniz gibi içerisindeki emoticonları gönderebilmenize izin veriyor. Ayrıca en çok ve sık şekilde kullandığınız emoticonları listeleyebilmesi ve onlara hızlı erişim imkanı vermesi de uygulamanın mesajlarınızı hızlandıracak bir diğer işlevi olarak karşımıza çıktı.

Aynı anda yazı yazabileceğiniz ve emoticon gönderebileceğiniz uygulamanın ilerleyen sürümlerinde daha geniş seçeneklerin yer alacağını düşündüğüm için kullanmayı tercih edebileceğinize inanıyorum. Eğer sevimli ve günlük hayata yönelik emoticonlar gönderebileceğiniz bir uygulama arıyorsanız göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR