ikinciyeni 1.4 (Android)

ikinciyeni

1.4
ikinciyeni
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ikinciyeni, ikinci el araba almadan mutlaka kontrol etmeniz gereken güvenilir ve yararlı bir Android araba alışveriş uygulaması.

ikinciyeni, açık arttırma usulü ile uygun fiyatlı ikinci el araç almak isteyenlerin kullanabileceği ücretsiz bir Android araba satın alma uygulaması. Yakın zamanda ikinci el araba almayı düşünüyorsanız mutlaka göz gezdirmeniz gereken kaynaklardan bir tanesi olan ikinciyeni, temiz ve ekspertizi yapılmış araçları piyasa fiyatının altından açık arttırmaya sunarak kullanıcıların araba sahibi olmasını sağlıyor.

Üye olduktan sonra kredi kartı bilgileriniz ile ön ödeme yaparak açık arttırmalara katılabilir ve almayı planladığınız arabaları yine bu şekilde satın alabilirsiniz. Açık arttırmayı kazanarak aldığınız araçlar belirtilen ekspertiz raporundakinden farklı ise bir haftalık geri verme süreniz de bulunuyor.

Avantajlı ve güvenilir bir ikinci el araba satın alma kaynağı olarak düşünebileceğiniz ikinciyeni'nin Android uygulamasını hemen telefon ve tabletlerinize indirerek hayallerinizdeki arabayı aramaya başlayın.

YORUMLAR