Image Cleaner Pro

Image Cleaner Pro
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Image Cleaner Pro, akıllı telefon ve tabletlerinizle çektiğiniz resim ve fotoğraflar eklenen verileri silmek için kullanabileceğiniz ücretli bir uygulama.

Image Cleaner Pro, Android telefon ve tabletleriniz ile fotoğraf çektiğinizde bu fotoğraflar üzerine eklenen kullanıcı adı, kamera bilgileri, yer bilgisi, meta verileri vb. tüm bilgileri silebilmenizi yani resim üzerinden kaldırmanızı sağlayan profesyonel bir Android uygulaması.

Çok düşük bir ücret karşılığında satılan uygulama sayesinde sürekli çektiğiniz fotoğraflar üzerinden sizin için önem taşıyan verilerinizi kaldırarak, dilediğiniz gibi paylaşabilir ve internet üzerinde yayabilirsiniz. Bu bilgilerin pek çoğu düz fotoğraf görüntülemesi yaparken görünmediği için ortaya çıkmadığı için pek çok kullanıcı bu bilgileri ya da verileri görmez. Fakat fotoğraf ve resim dosyalarının özelliklerine baktığınızda bu verilerin tümü açığa çıkar. Açığa çıkmaması için bu tür bir uygulama kullanarak verileri fotoğraflar üzerinden kaldırmanız gerekiyor.

Uygulamanın bir diğer güzel özelliklerinden bir tanesi ise istediğiniz fotoğraflar üzerine filigran ekleyerek dilediğiniz şekilde gönlünüzde paylaşım yaparak resimlerinizi yayabiliyor olmanız. Böylece paylaşımda bulunduğunuz resimler çalınıp başkaları tarafından paylaşılacak olsa bile, üzerlerindeki filigran sayesinde fotoğrafların size ait olduğu her zaman açık şekilde kalacaktır.

Kişisel verilerinizin fotoğraflarınız ile birlikte yayılmaması ve gereksiz verilerin bir çok kişiye açık şekilde ortalık yerde gezmemesi için bu uygulamayı satın alarak Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR