ImageChef

ImageChef
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ImageChef ile özel görsel mesajlar yaratabilirsiniz

ImageChef sıradışı görsel mesajlar yaratmanıza imkan tanıyan bir mobil fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Yakınlarımıza ve sevdiklerimize görsel mesajlar iletirken genelde internet üzerinden bulduğumuz hazır görselleri kullanmaktayız. Fakat bu görsellerde yer alan metinleri değiştiremeyebiliyoruz veya arkaplanı seçemiyoruz. Bu nedenle kendimize özel görsel mesajlar yaratmamız mümkün olmayabiliyor.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir resim düzenleme uygulaması olan ImageChef sayesinde tercihlerinize uygun görsel mesajlar oluşturabiliyorsunuz. Uygulama kullanıcılara birçok farklı arkaplan veya metin şablonu seçeneği sunuyor ve bu şablon ve arkaplanları kullanarak kendi görsel mesajlarını oluşturma imkanı veriyor.

ImageChef ile dilerseniz arkaplanı seçtikten sonra arkaplan üzerindeki metini değiştirebilirsiniz veya dilerseniz arkaplanlar içerisine kendi fotoğraflarınızı yerleştirerek notlar ve metinler ekleyebilirsiniz. Örnek olarak bir kanun kaçağı posterine fotoğrafınızı yerleştirebilirsiniz veya bir kumsaldaki kumların üzerine kendi mesajınızı yazabilirsiniz.

YORUMLAR