Impossible Journey 1.0.1 (Android)

Impossible Journey

Impossible Journey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Impossible Journey mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Impossible Journey eğer heyecanlı ve adrenalin dolu bir maceraya atılmak isterseniz keyifle oynayabileceğiniz bir mobil platform oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Impossible Journey'de dere tepe durmadan çılgınlar gibi koşan ve durmak bilmeyen bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımız dümdüz yoluna devam ederken karşısına çıkan engellere hiç de dikkat etmiyor. Bu nedenle şapşal kahramanımızın yolunu bulmasını ve karşısına çıkan ölümcül engellere takılmamasını sağlamak bize düşüyor.

Impossible Journey'de Mario gibi klasik 2 boyutlu platform oyunlarını andıran bir görünüm mevcut. Aradaki fark ise kahramanımızın peşinden teletabiler kovalıyormuşçasına sürekli koşuyor oluşu. Oyunda bize düşen görev ise ekrana dokunmak ve kahramanımızın zıplamasını sağlamak. Bu işi yaparken zamanlama oldukça önemli; çünkü karşımıza hareketli engeller çıkıyor.

Retro tarzda 8 bit grafiklere sahip olan Impossible Journey eğer sinirinizi bozacak derecede zor beceri oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız sizin ilacını olacaktır.