Impossible Path

Impossible Path
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Impossible Path reflekslerinizi test eden bir mobil beceri oyunudur

Impossible Path basit bir mantığa sahip olan; fakat yüksek puan yakalamanın zor olduğu bir mobil beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Impossible Path'da reflekslerimizi test eden bir oyun deneyimi bizi bekliyor. Impossible Path'da temel amacımız ekranmın ortasındaki cismi kontrol ederek en uzun süre yol almak. Bu işi gerçekleştirebilmek için yapmamız gereken şey karşımıza çıkan engellere takılmamak. Fakat önümüze çıkan engeller basit engeller değiller. Bu engeller hareket ediyor ve bizim de engelleri geçebilmemiz için ince hesaplamalar yapmamız gerekiyor.

Impossible Path'ın giderek artan zorluk seviyesi oyunu daha da heyecanlı hale getiriyor. Engelleri aşmak giderek zorlaşıyor; çünkü karşımıza daha fazla sayıda engel çıkarken bu engeller daha hızlı hareket ediyorlar. Bazen iğne ucu kadar dar geçitlerden geçmemiz gerekebiliyor. Bu nedenle oyunda yüksek puan yakalamak oldukça zor ve kıymetli. Eğer arkadaşlarınız da Impossible Path oyununu oynuyorsa yakaladığınız en yüksek puanları karşılaştırmak küçük rekabetler oluşturabiliyor.

Impossible Path basit grafiklere sahip olan bir oyun. Bu nedenle düşük sistem özelliklerine sahip mobil cihazlarda bile rahatça çalışabiliyor.