Income Expense App

Income Expense App
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Income Expense App, gelir ve giderlerinizi kolayca kayıt altına alarak kontrol etmenizi sağlayan ücretsiz bir Android finans uygulaması.

Income Expense App, Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir gelir gider takip uygulaması. Hem kazandığınız param iktarını hem de yaptığınız ya da yapacağınız harcamaları basit şekilde hesaplayarak zor duruma düşmemenizi sağlayan uygulama, paranız olmadığında bunu görmenizi ve harcama yapmanızı engelliyor.

Elbette uygulama sizi elinizden tutup durdurmuyor fakat bütçenizin ekside olduğunu gördüğünüz zamanlarda yapacağınız harcamaları kısarak ya da tamamen keserek, kısa süre içerisinde ekonomi durumunuzu düzeltebilirsiniz.

Amacı doğrultusunda kullanıldığında yararlı olduğunu inandığım gelir gider takibi uygulamaları, günlük, haftalık ve aylık bütçe planları yaparak tüm gelir ve giderlerinizi kaydetme şansı sunuyor. Ekstra elde ettiğiniz gelirleri bile ilave edebildiğiniz uygulamanın grafikli olarak gösterdiği harcama dağılımı sayesinde, ne için ne kadar para harcıyorsunuz anında ögrebilmeniz mümkün.

Taksitler, kredi kartı ödemesi, giyim alışverişi, yiyecek ve diğerleri gibi farklı kategoriler altında toplayacağınız harcamalarınızı kendi başınıza kontrol altına alamıyorsanız Android telefon ve tabletlerinize Income Expense App uygulamasını ücretsiz olarak indirip şansınızı deneyebilirsiniz.

Bu uygulama son derece basit kullanım ve tasarıma sahip. Ayrıca göze de pek hitap ettiğini söyleyemiyorum. Fakat kullanımı basit bir gelir gider takip uygulaması arıyorsanız, Income Expense App'ı denemenizi öneririm.

YORUMLAR