Incursion The Thing 1.13 (Android)

Incursion The Thing

Incursion The Thing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Incursion The Thing RPG ve kule savunma oyunlarına ilgi duyanların seveceği türden bir oyun.

Incursion The Thing, iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri eğlenceli bir kule savunma oyunu arayışında olanların göz atması gereken seçeneklerden birisi. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda karşımıza kule savunma ve rol yapma oyunlarında karşılaştığımız bileşenler ve dinamikler çıkıyor.

Oyundaki temel görevimiz Danalor'u korumak ve düşmanlardan temizlemek için yola koyulan Targa Wrathbringer ve Kel Hawkbow'a yardım etmek. Bunu gerçekleştirebilmek için komutamıza verilen birlikleri, büyülü tılsımları ve yıkıcı güçlere sahip olan kuleleri akıllıca kullanmamız gerekiyor.

Kule savunma oyunlarının genelinde gördüğümüz gibi bu oyunda da bölümlere belirli bir can seviyesine sahip olarak başlıyoruz ve etkisiz hale getiremediğimiz her düşman bu canların gitmesine sebep oluyor.

50'den fazla düşman tipine sahip olan oyunun epey zengin bir deneyim yaşattığını ve asla monoton bir hale gelmediğini de belirtmemiz gerekiyor. Özel güçlerle, askeri birimlerle ve kulelerle desteklenen saldırı çeşitleri, oyunculara kendi stratejilerini diledikleri gibi kurabilme imkanı veriyor.

Genel olarak başarılı bir oyun olarak niteleyebileceğimiz Incursion The Thing, iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri sürükleyici bir RPG ve kule savunma oyunu arayanların kaçırmaması gereken bir oyun.

YORUMLAR