Infinite Stairs 1.2.74 (Android)

Infinite Stairs

Infinite Stairs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Infinite Stairs, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Infinite Stairs, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış, eğlenceli ve retro atmosferiyle öne çıkan bir beceri oyunu.

Her ne kadar beceri oyunu olarak nitelendirsek de bu oyunda yoğun miktarda aksiyon öğeleri de mevcut. Bu tarz bir kombinasyon, oyunun çok daha heyecanlı ve zengin olmasını sağlıyor.

Oyunun mantığı basit birkaç kural üzerine kurulu olsa da oynanış olarak epey gergin bir tarza sahip. Amacımız merdivenleri çıkmak ve bu esnada hiçbir hata yapmamak. Çok hızlı olmamız gerektiği ve merdivenler aninden terse döndüğü için bunu gerçekleştirmek pek de kolay olmuyor. Ekrandaki tırmanma ve dönme butonlarına basarak karakterimizi kontrol edebilme şansına sahibiz.

Infinite Stairs'ta birbirindne ilginç tasarımlara sahip karakterler mevcut. Pikselleştirilmiş grafiklerin ve chiptune ses efektlerinin de oyuna çekici bir hava kattığını unutmadan belirtelim.

Eğer el becerilerinize güveniyorsanız ve nostaljik bir oyun arıyorsanız Infinite Stairs sizi uzun bir süre boyunca ekranda tutacaktır.

YORUMLAR