ING Emeklilik 1.0 (Android)

ING Emeklilik

1.0
ING Emeklilik
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ING Emeklilik uygulaması ile poliçe ve bireysel emeklilik sözleşmelerine hızlıca erişebilir, ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerin ING Emeklilik’in Android uygulaması ile emeklilik sözleşmelerinizi, hayat ve ferdi kaza sigortası poliçelerinizle ilgili tüm bilgiler elinizin altında.

ING Emeklilik mobil uygulama ile sisteme kayıtlı cep telefonu numaranızı ve TC kimlik numaranızı girerek emeklilik sözleşmesi ve hayat sigortası poliçelerinize ait hesaplarınıza erişebilir, ileriye dönük birikimi öngörüsünde bulunabilir, yaptığınız yatırımların detaylarına ve fon bültenlerine (aylık) ulaşabilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizi yapabilir ve geçmiş ödemelerinizi gözden geçirebilirsiniz.

ING Emeklilik, yeni nesil arayüz ile gelmektedir. İşlemler bölümünden poliçelerinize ve emeklilik sözleşmelerine erişebilir ve ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu bölüme TC kimlik numaranızın yanı sıra Pasaport numaranızı kullanarak ta giriş yapabilirsiniz. Ürünler bölümünden bireysel emeklilik ve sigorta ürünlerini inceleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Fon Bülteni bölümünden aylık fon bültenlerini YouTube üzerinden izleyebilirsiniz. Hesapla bölümünden yaş, aylık katkı payı, başlangıç ödeme tutarı bilgilerinizi girerek toplam birikim tutarınızı grafik üzerinden görebilirsiniz. Bize Ulaşın bölümünden ise bulunduğunuz yere en yakın ING Bankası’nın yerini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR