Inkboard 1.0.2 (Android)

Inkboard

Inkboard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Inkboard, çizimler yapıp farklı sosyal medya araçları üzerinden paylaşabiliyoruz.

Inkboard, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış bir çizim yapma uygulaması olarak öne çıkıyor.

iOS versiyonu da bulunan bu keyifli uygulama sayesinde kullanıcılar hayalgüçlerini tam anlamıyla konuşturabilme fırsatı elde ediyorlar. Çünkü uygulamada gerçek hayatta kullanılan birçok boyama aracına ve onlarca farklı renge yer verilmiş. Kullanıcıları hiçbir şekilde sınırlamıyor olması hoşumuza giden detaylardan birisi.

Inkboard'u kişisel amaçlarınız doğrultusunda kullanabileceğiniz gibi arkadaşlarınıza mesajlar ve iletiler gönderirken işin içine biraz renk katmak için de kullanabilirsiniz. Uygulamanın Facebook, Twitter ve Instagram için desteği bulunuyor. Çizimlerimizi direkt olarak bu platformlar üzerinde paylaşabiliyoruz.

Inkboard'da sunulan çizim araçları arasında kalemler, kuru boyalar, mum boyalar, fırçalar ve silgiler bulunuyor. Genel olarak Inkboard hem not alma hem de paylaşımlara farklı boyut kazandırmak için kullanılabilecek ideal bir uygulama.

YORUMLAR