Into The Circle

Into The Circle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Into The Circle, el becerilerine güvenen oyunseverlerin yeteneklerini sınamak için tasarlandı.

Into The Circle, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz zorlu bir beceri oyunu olarak dikkatlerimizi çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun özellikle el becerilerine güvenen oyunseverlerin hoşuna gidecek türden bir yapıya sahip.

Into The Circle'daki temel görevimiz kontrolümüze verilen objeye doğru miktarda güç uygulayıp, doğru yere hedef alarak belirtilen alanların içerisine sokmak. Bu şekilde devam ederek mümkün olduğunca ilerlemeye çalışıyoruz. Fakat herhangi bir kademede hata yaparsak en baştan başlamak zorunda kalıyoruz. Bu da oyunu zor yapan detaylar arasında.

Oyunda kontrolümüze verilen objeleri fırlatabilmek için ekrana dokunmamız ve yönünü tayin etmemiz yeterli oluyor. İlk birkaç oynayışta sorun yaşayabilirsiniz çünkü ne kadar kuvvet uygulayınca ne kadar mesafe gittiğini öğrenmek biraz zaman alıyor.

Grafik disiplininde de başarılı sonuçlara imza atan Into The Circle, sadeliği etklileyicilikle buluşturmayı başaran nadir oyunlardan birisi. Beceri oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız ve ücretsiz bir seçenek peşindeyseniz Into The Circle hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR