invi SMS Messenger

invi SMS Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Invi SMS Messenger sayesinde Android cihazlarınızdan tüm SMS ve MMS iletişimlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Invi SMS Messenger uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz alternatif SMS uygulamaları arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Eğer mobil cihazınızın varsayılan SMS uygulamasından sıkıldıysanız ve kendinize yeni bir SMS aracı bulmak istiyorsanız göz atmadan geçmemenizi öneriyorum. Zira hem kolay kullanımı hem de hızlı yapısıyla Invi SMS Messenger bu konuda iddialı uygulamalar arasında.

Uygulamanın tema desteği sayesinde gelen kutunuzu dilediğiniz gibi özelleştirebiliyor ve gözünüze daha iyi görünmesini sağlayabiliyorsunuz. Temaların yanında çeşitli renk, ses ve görünüm değişimlerine de müsaade eden uygulama, kişiselleştirilebilir bir SMS uygulaması arayanların dikkatini çekmeyi başaracaktır.

Bir yandan SMS göndermek veya almak, bir yandan da desteklenen bazı uygulamaları kullanmak da uygulamanın en çok dikkat çeken yanları arasında. Böylece SMS'lerinizle ilgilenirken telefonunuzun diğer uygulamalarını da kullanabiliyor ve aynı anda bir kaç işi birden yapabiliyorsunuz.

Eğer SMS'lerinizin içerisine kendi fotoğraflarınızı eklemek istiyorsanız, bunu yapmak için her defasında fotoğraf çekme uygulamanıza geçmeniz ve daha sonra SMS uygulamasına geri dönmeniz de gerekmiyor. Invi SMS Messenger'ın kendisi selfie fotoğraf ve video çekme desteğine sahip. Böylelikle mesajlarınıza anında özçekimlerinizi ekleyerek arkadaşlarınıza göndermek mümkün hale geliyor.

Grup sohbetleri, oyunlar, internet üzerinden mesajlaşma, sesli mesajlar gönderme gibi pek çok ek özelliğe daha sahip olan uygulama, dostlarıyla iletişimine dikkat eden kullanıcıların kesinlikle denemeleri gereken uygulamalardan birisi.

YORUMLAR