Iron Throne 2.0.0 (Android)

Iron Throne

Iron Throne
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gelmiş geçmiş en iyi mobil MMO strateji oyunu

Iron Throne, her oyunları milyonlarca indirmeye ulaşan popüler geliştirici Netmarble’ın yeni oyunları. Mobil MMO strateji oyunları arasında en iyisi diyebilirim. Üstelik Türkçe!

Mükemmel ötesi grafikler, atmosferi hissettiren etkileyici sesler, harika savaş sahneleri, her biri kendi içerisinde sürükleyici oyun modları ile kalitesini ortaya koyan yapımın Android platformuna ücretsiz çıkış yapması ise şaşırtıcı! Türünün en iyisi, kesinlikle oynamalısınız.

Android ve iOS platformunda en çok tutulan mobil rpg oyunların geliştiricisi Netmarble, yine bir başyapıtla karşımızda. Krallığın tek hakimi olmak için gerçek oyuncularla gerçek savaşlara girdiğiniz mobil MMO strateji oyununda oynayabileceğiniz 4 mod var. Eşit şartlar altında ve kayıp yaşamadan strateji odaklı mücadelelere girdiğiniz Büyük Savaş, güç birleşiminin önemini hatırlatan Lejyon Savaşı, hikaye odaklı ilerlemek isteyenlere Boyut Savaşı ve kasaba halkıyla sırlı ve tehlikeli görevleri çözmeye çalıştığınız Kasaba Modu oynanabilir modlar arasında.

Iron Throne Özellikleri:

  • Savaşırken etkileyici üç boyutlu grafiklerden gözünüzü alamayacaksınız.
  • Kalenizi inşa edin, kahramanlarınızı toplayın ve efsanevi krallığınızı kurun.
  • Dünyanın dört bir yanından gerçek oyuncularla gerçek zamanlı savaşlara girin.
  • İttifak savaşlarında diğer oyuncularla gücünüzü birleştirin.

YORUMLAR