İstanbul Polis

İstanbul Polis
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İstanbul Polis uygulaması ile polis merkezlerine kolaylıkla ulaşabilir, ihbar gönderebilirsiniz.

İstanbul Polis, İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından hazırlanmış resmi bir uygulama olup, ilçe emniyet ve şube müdürlükleri ile kolaylıkla iletişime geçmenize, ihbar gönderebilmenize ve önemli kurumlar için yol tarifi alabilmenize imkan sağlar. İnternet bağlantısı gerektirir ve kullanımı son derece basittir.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün resmi polis uygulaması özellikle acil durumlarda oldukça işinize yarayabilecek bir uygulama. Size en yakın polis merkezlerini harita üzerinde görebilir, araba ve yürüyerek nasıl gideceğinizi öğrenebilirsiniz. İhbar gönderirken konumunuz polis merkezine otomatik olarak iletildiğinden ayrıca bulunduğunuz yeri tarif etmek durumunda kalmazsınız. Bu da polislerin olay yerine daha hızlı ulaşmasını sağlar. Öte yandan çekilen ve trafikten çıkarılan araçları sorgulayabilir, hangi otoparka çekildiğini öğrenebilir ve otopark iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu özellik, aracınızı aceleden parka uygun olmayan bir yere park etmeniz durumunda aracınızı çeken aracı öğrenmeniz için büyük kolaylık sağlar.

İstanbul Polis uygulaması ile sağlık kurumları, adliye gibi önem arz eden kurumların yerini öğrenmeniz de mümkün. Tabii ki yol tarifi alabilmeniz için aktif bir internet bağlantınızın olması gerekiyor.

YORUMLAR