Italian Recipes 5.2.0 (Android)

Italian Recipes

Italian Recipes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Italian Recipes, Android cihazlarınız üzerinden İtalyan mutfağının birbirinden lezzetli binlerce yemek tarifine ulaşabileceğiniz ücretsiz ve yararlı bir uygulamadır.

Italian Recipes, adından da anlaşıldığı üzere İtalyan yemek tariflerini bulabileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır. Farklı dünya mutfaklarına ait yemekler denemeyi seviyorsanız, Italian Recipes uygulamasını mutlaka kullanmanızı öneririm.

İtalya'nın en popüler ve en lezzetli yemeklerinin tariflerine ulaşarak ister kendiniz için isterseniz misafirleriniz için birbirinden güzel yemekler hazırlayabilirsiniz.

Özellikle pizza ve makarnaları ile ünlü olan İtalyan mutfağında birçok zeytinyağlı yemek tarifi de bulmak mümkün. Uygulama içerisinde istediğiniz yemekleri isme göre aratabilirsiniz. Ayrıca elinizde bulunan malzemelere göre de yemek tarifi aratabiliyorsunuz.

Kullanımı olay bir arayüze sahip olan uygulamanın sunduğu yemek tariflerinde herşey oldukça basit şekilde anlatılıp gösteriliyor. Size sadece tarifi bulmak ve kolayca yemeği pişirmek kalıyor. Tarifler içerisinde gerekli malzemeler ve hazırlanış açıklaması ile birlikte yemeklerin pişme sürelerini de görebilirsiniz.

İtalyan yemekleri hakkında fazla bilginiz yoksa, uygulama üzerinde bulunan popüler yemek tarifleri bölümüne girerek, dünyaca ünlü italyan yemeklerini deneyebilirsiniz.

Android telefon ve tabletleriniz ile birlikte ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Italian Recipes uygulamasını, mutfağında farklı yemekler pişirmeyi seven tüm kullanıcılara tavsiye ederim.

YORUMLAR