Jelly Cave

Jelly Cave
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jelly Cave ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur.

Jelly Cave tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur. Renkli grafikleriyle her ne kadar çocuklara hitap ediyormuş gibi görünse de oyun her yaştan kullanıcıya hitap ediyor ve keyifli bir deneyim sunuyor.

Oyunda denizin derinliklerinden kaçmaya çalışan bir denizanasına yardım etmeye çalışıyoruz. Gerçi denizanasından çok jelibona benziyor ama aralarında çok da fark yok değil mi? Yumuşak ve yapışkan karakterimiz yüzeye çıkana kadar pek çok zorlukla karşılaşıyor. Biz de ona yardım ederek bu tehlikelerden kaçmasını sağlıyoruz.

Bunu yapabilmek için iyi nişan alma yeteneklerine sahip olmamız gerekiyor. Karakterimizi tutup geriye çekiyoruz. Bıraktığımız anda fırlıyor ve karşı duvara yapışıyor. Bu döngüyü devam ettirerek yukarı doğru yol almaya başlıyoruz. Herhangi bir yaratığa veya engele çarparsak oyun bitiyor. Elbette yolculuk esnasında toplamamız gereken bazı objeler var. Bunları toplayarak daha fazla puan kazanabiliyoruz.

Özet olarak Jelly Cave keyifli bir beceri oyunu. En önemli özelliği de tamamen ücretsiz olması ve hiçbir ücretli içerik sunmaması.

YORUMLAR