Jelly Slice

Jelly Slice
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    337

  • Üretici

    Okijin Ltd

Jelly Slice, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça bağımlılık yapan bir zeka oyunudur.

Jelly Slice, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri oldukça bağımlılık yapan ücretsiz bir bulmaca ve zeka oyunudur.

Oyunda amacımız oyun ekranı üzerinde jölelerin arasında kalan yıldızları bize verilen hamle sayısını en iyi şekilde kullanarak birbirinden ayırmaya çalışmak. Her ne kadar kulağa kolay geliyor olsa da bölümler ilerledikçe bu görevi yerine getirmek oldukça zorlaşıyor.

Ayrıca sınırlı sayıda hamle sayısına sahip olduğumuz için hamle yapmadan önce iyice düşünmeli ve hamlelerimizi akıllıca yapmalıyız. Aksi taktirde hamlelerimizi boşa harcamış olacağız ve bölümü geçemeyeceğiz.

Oyun içerisinde yer alan ipucu butonu sayesinde o an oynamakta olduğumuz bölümü nasıl geçmemiz gerektiğiyle ilgili ipuçları alma şansına da sahibiz. Tabii ki kullanabileceğimiz ipucu sayısı sınırlı ve boşa harcamamakta fayda var.

Farklı zorluk seviyelerinde 60'tan fazla birbirinden zorlu bölümün bizleri beklediği Jelly Slice, bulmaca ve zeka oyunlarını seven kullanıcıların mutlaka denemesi gereken oyunlardan bir tanesi.

YORUMLAR