JellyKing: Rule The World 2.04 (Android)

JellyKing: Rule The World

JellyKing: Rule The World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ilerlemeli beceri oyunudur.

JellyKing: Rule The World, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur. Adına aldanmayın, çünkü her ne kadar dünyayı ele geçirmekten bahsediyor olsa da oyun gayet masum ve şiddet içermiyor.

Eskiden atarilerimizde oynadığımız tarzda oyunlara benzeyen JellyKing oyununda amacınız jölemsi bir yaratıkla bölümleri tamamlamak. Bunun için de ekrandaki altınları toplamanız gerekiyor. Sağa ve sola hareket etmek içinse parmağınızı sağa veya sola dokundurmalısınız. Siz parmağınızı ne tarafa dokundurursanız Jöle zıplayarak o tarafa doğru ilerliyor.

Ekrandaki bütün altınları topladığınızda bir sonraki bölüme geçebiliyorsunuz. Bölümler ilerledikçe zorlaşıyor fakat bununla birlikte size yardımcı olacak elementler çıkıyor.

Örneğin yukarıdaki altınları alabilmek için yükseğe zıplamanızı sağlayan çiçekler oluyor. Bununla birlikte ilerledikçe, sizi zorlayacak olan dikenli teller ve balkabakları gibi başka elementler de ortaya çıkıyor.

Oyunu ilk açtığınızda ekranda çıkan rehber ile zaten nasıl oynanacağını görüyorsunuz. Eğlenceli bir hikayeye sahip olan oyunda, jöle sürekli sizinle konuşuyor ve bu da oyunu daha komik ve zevkli kılıyor.

Siz de Android cihazlarınızda oynamak için eğlenceli retro tarzda bir oyun arıyorsanız, JellyKing'i indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR