Journey 1.7.6D (Android)

Journey

Journey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Journey uygulaması sayesinde Android cihazlarınızda günlük ve anılarınızı kolayca bir araya getirebiliyorsunuz.

Journey uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinde günlük yahut kişisel notlarını tutmak isteyenlerin kullanabilecekleri yeni ve ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Günlük olarak yaşadıklarınız ve anılarınızdan tutun da gezi hatıralarınıza kadar neredeyse herşeyi sorunsuzca girebileceğiniz uygulama, oldukça sade ve çekici bir arayüze sahip olduğu için herhangi bir kullanım zorluğuyla karşılaşacağınızı da sanmıyorum.

Uygulamanın pek çok özelliği ücretsiz olarak sunuluyor ancak satın alma seçenekleriyle aktif hale getirilebilen bazı özellikler de mevcut. Fakat temel ve en işe yarar özellikleri kullanmak için herhangi bir ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Bu özellikleri kısaca listelemek gerekirse;

  • Resim, video ve yazı ekleme
  • Harita ile konum belirleme
  • Karakter sayacı
  • Kısayollar
  • Giriş kodu ve hatırlatıcı ekleme
  • Farklı fontlar kullanabilme

Uygulamanın bu temel özelliklerininin yanında irili ufaklı pek çok kolaylaştırıcı araca sahip olması sayesinde günlüklerinizin her zaman en dolu şekilde görüneceğinden emin olabiliyorsunuz. Aynı zamanda dostlarınızla paylaşım yapabilmek için kullanabileceğiniz sosyal medya paylaşım butonları da yine uygulama içerisinde mevcut. Journey bu anlamda şimdiye kadar karşılaştığım en güzel günlük uygulamalarından birisi diyebilirim.

Akıllı saat desteğine de sahip olması ve widgetlarla ana sayfada durabilmesi sayesinde kullanırken her defasında uygulamayı açmak zorunda da değilsiniz. Eğer girdileriniz arasında aramalar yapmak istiyorsanız kullanabileceğiniz arama ve etiket sistemi işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

YORUMLAR