Jump Jump Ninja

Jump Jump Ninja
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jump Jump Ninja, tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz aksiyon dolu bir beceri oyunudur.

Jump Jump Ninja karşımıza çok fazla bir hikaye derinliği sunmayan fakat eğlenceli olmayı başarabilen bir oyun olarak çıkıyor. Hem tablet hem de akıllı telefonlara ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyundaki temel amacımız ejderhalara karşı mücadelede eden ninja karakterimize yardım etmek.

Oyundaki temel amaç kontrol ettiğimiz ninjanın engellerden ve tehliklerden kaçmasına yardım ederek onu en yükseğe taşıyabilmek. Bunu yapmak için ekrana dokunmamız gerekiyor. Ninja zıplayarak yukarı doğru yol alıyor ve karşısına çıkan düşmanlarla mücadele ediyor.

Jump Jump Ninja’nın en fazla dikkat çeken özelliği kolay kullanılan kontrol mekanizması. Çok fazla bir özellik olmadığı için ekrana tıklamak yeterli oluyor. Geri bildirim iyi olan kontrol mekanizmasına komutu verdiğimiz anda ninja hemen harekete geçiyor ve emrimizi yerine getiriyor.

Grafik olarak beklentilerimin altında kalsa da oyunun atmosferine orijinal bir hava kattıklarını da itiraf etmeliyim. Genel olarak Jump Jump Ninja bazı eksikleri olsa da vakit geçirmek için oynanabilecek iyi oyunlardan bir tanesi.