Jumpy Robot

Jumpy Robot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Jumpy Robot, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur. Adından da anlayabileceğiniz gibi bu eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyunda bir robotla ilerliyorsunuz.

Eskiden hepimizin çok zevk alarak oynadığı ve bir dönemlerin en sevilen oyunlarından birisi olan Super Mario'ya benzerliği ile dikkat çektiğini söyleyebilirim. Oyunda Jumpy adlı iyi huylu bir robotu canlandırıyorsunuz. Fakat kötü kalpli robotlar sevgilinizi kaçırıyorlar ve sizin de onu kurtarmanız gerekiyor.

Bunun için zıplayarak ilerlediğiniz ve bloklardan oluşan bir dünyada maceraya atılıyorsunuz. Super Mario gibi zıplayarak ilerliyor ve karşınıza çıkan altınları topluyorsunuz. Bu esnada da önünüze çıkan engellere karşı dikkatli olmanız gerekiyor.

Oyunda çeşitli bölüm sonu canavarları bulunuyor. Bunları yenerek bölüm bölüm ilerliyorsunuz ve sonunda prensesi kurtarıyorsunuz. Oyunun grafikleri de pastel renklerle dizayn edilmiş ve çok hoş görünüyor. Eğer retro tarz oyunları seviyorsanız, Jumpy Robot kesinlikle denemeniz gereken bir oyun.

YORUMLAR