Kaboom

Kaboom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kaboom sayesinde kendi kendini imha eden mesajlar gönderebiliyoruz.

Kaboom, Android işletim sistemine sahip olan cihazlar üzerinde kullanabileceğimiz bir kendi kendini imha eden mesajlar gönderme uygulaması olarak tanımlanabilir. Daha önce pek çok örneğine rastladığımız bu kategorinin son temsilcilerinden olan Kaboom, ünlü VPN servisi Hotspot Shield tarafından tasarlanmış.

Uygulamanın tek işlevi sadece mesaj göndermek değil. Facebok, Twitter, WhatsApp gibi farklı iletişim kanalları üzerinden paylaşacağımız içerikleri de belirli bir süre sonra yok olacak şekilde ayarlama şansına sahibiz.

Özellikle sosyal medya üzerinde paylaştığımız içerikler ve arkadaşlarımız arasında gerçekleştirdiğimiz bazı sohbetler, bir takım özel bilgiler içerebiliyor. Dolayısıyla biz de ulaşması gereken kişilere ulaştıktan sonra bu gönderileri silmeyi tercih ediyoruz. Kaboom ise bu görevi otomatikleştirerek kullanıcılara en az iş yükünü bırakıyor.

Kaboom'un kullanımı son derece pratik. Sadece mesajımızı ve nereden paylaşacağımızı seçiyoruz. Ardından yok olmasını istediğimiz süreyi de ayarladıktan sonra paylaşıyoruz. Bu aşamadan sonra yapmamız gereken bir işlem kalmıyor.

Eğer özel durumlar hakkında yapacağınız konuşmaların ve mesajların güvende kalmasını istiyorsanız Kaboom'u denemenizi tercih ediyoruz.

YORUMLAR