Kahve Dünyası 1.0.2 (Android)

Kahve Dünyası

Kahve Dünyası
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    316

  • ÜRETİCİ

    Kahve Dünyası

Kahve Dünyası şubelerinde yapacağınız alışverişlerden puan kazanarak, bu puanları ödüle çevirebilirsiniz.

Kahve Dünyası uygulamasını kullanarak, Kahve Dünyası şubelerinden yapacağınız alışverişlerden ödül puanlar ve hediye kahveler kazanabilirsiniz.

Türkiye’de birçok şehirde hizmet veren ünlü kahve zinciri Kahve Dünyası, aynı adı taşıyan uygulamasıyla müşterilerine küçük hediyeler veriyor. 170’den fazla mağazadan yapacağınız alışverişlerinizi hediye kahve ve ödül puanlara dönüştüren uygulamada, alışverişlerinizin hareketlerini de inceleyebiliyorsunuz. Ödül puanlara Çekirdek ismini veren uygulamada, her çekirdek 1 TL değerini taşıyor. Bunları biriktirerek, Kahve Dünyası mağazalarında para gibi kullanabiliyorsunuz.

Aldığınız kahvelerden damgalar kazanarak, 6 damga ile 1 adet kahve alabileceğiniz uygulamada çekirdek ve damga kazanabilmek için QR kodunu kasada okutmanız gerekiyor. Size özel indirimler sunan, Kahve Dünyası şubelerine yol tarifi, mağazaların menüleri, oturma planları, otopark ve internet erişim durumu gibi bilgilerini de inceleyebileceğiniz Kahve Dünyası uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR