Kahve Kap

Kahve Kap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kahve Kap kullanıcılara indirimli bir şekilde kahve içme imkanı veren bir mobil uygulamadır

Kahve Kap kullanıcılara zahmetsizce ve daha ucuz bir şekilde kahve içmek için pratik bi çözüm sunan bir mobil uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip yararlanabileceğiniz bir uygulama olan Kahve Kap temel olarak İstanbul'da yer alan kahvecilerin birbirinden lezzetli kahvelerini indirimli bir şekilde içmenizi mümkün kılıyor. Kahve Kap'ın çalışma mantığı satın alınan kahve paketlerine dayanıyor. Klasik Paket, Ekstra Paket, Premium Paket adları altında erişilebilen bu paketler içerisinde yer alan kahve türlerine göre farklılık gösteriyor. Kullanıcılar bu paketler içerisinden damak tadlarına en uygun kahve türlerini içeren paketi seçebiliyorlar ve içtikleri kahve sayısına göre artan oranda indirime sahip olabiliyorlar. Eğer bir kahve tiryakisiyseniz ve düzenli olarak kahve içiyorsanız Kahve Kap uygulaması oldukça işinize yarayacaktır. Kahve Kap'ın özel paketleri hakkındaki detaylara bu sayfa üzerinden erişebilirsiniz: 

http://kahvekap.com/

Kahve Kap uygulaması ile Kahve Kap ağına üye kahvecilerden kahve içebilmek için tek yapmanız gereken uygulama içerisinden kahve içeceğiniz yeri seçmek, satın aldığınız paket içerisinden içmek istediğiniz kahve türünü ve boyunu belirlemek, baristaya telefonunuzu göstermek ve sipariş kodunuzu onaylatmak. Kahve Kap sayesinde kahveniz için kasada sıra bekleme derdinden de kurtuluyorsunuz.

Kahve Kap hoş tasarımıyla artı puan kazanıyor. Kahve Kap sayesinde kahve içebileceğiniz yeni yerler de keşfedebiliyorsunuz.

YORUMLAR