Kalos Filter 1.1.0 (Android)

Kalos Filter

Kalos Filter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf filtre uygulamasıdır.

Kalos, Android cihazlarınıza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz bir fotoğraf filtre uygulamasıdır. Pixgram adlı başarılı ve popüler fotoğraf uygulamasının geliştiricileri tarafından yapılmış olan Kalos da henüz yeni olmasına rağmen popüler olacak gibi duruyor.

Fotoğraf çekmeyi seviyorsanız ve mobil cihazınızın kamerasıyla sürekli yeni şeyler çekmeyi seviyorsanız fakat sürekli aynı filtrelerden ve sıkıcı görünümlü fotoğraflardan sıkıldıysanız Kalos filtre uygulamasını deneyebilirsiniz.

Elbette şu anda mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz pek çok fotoğraf ve filtre uygulaması var. Neden Kalos'u tercih edeyim diye düşünüyor olabilirsiniz. Kalos'u diğerlerinden ayıran çok önemli bir özelliği var.

Kalos'un en önemli özelliği birden çok efekt ve filtreyi aynı fotoğrafta birleştirip kombine etmenizie izin vermesi. Uygulama üzerinde 20'den fazla şık görünümülü filtre ve 100'den fazla ışık ayarı var fakat kombine ettiğiniz zaman olasılıklar neredeye sınırsız oluyor.

Bununla birlikte uygulamanın bir diğer özelliği de size özel önerilerde bulunması. Eğer hangi filtreyi kullanacağınıza karar veremiyorsanız, kararı uygulamaya bırakabiliyor ve önerdiği filtreleri deneyebiliyorsunuz.

Kısacası güzel ve kullanışlı bir filtre uygulaması olan Kalos'u fotoğraf meraklısı herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR