Kamcord - Game Screen Recorder

Kamcord - Game Screen Recorder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kamcord - Game Screen Recorder ile kendi oyun videolarınızı çekebilirsiniz

Kamcord - Game Screen Recorder kullanıcılara mobil cihazlarında oyun videosu çekme konusunda yardımcı olan bir video kayıt uygulaması.

Android 5.0 Lollipop veya üst versiyonlarını kullanan akıllı telefon ve tabletler için tasarlanmış bir uygulama olan Kamcord - Game Screen Recorder kendi oyun videolarınızı çekebilmenizi ve bu videoları paylaşabilmenizi mümkün kılmakta. Hatırlanacağı üzere Android 5.0 Lollipop işletim sistemi ile birlikte Android cihazlara ekran videolarını kaydedebilme ve uygulama ile oyunlardaki görüntüleri video dosyalarına dönüştürebilme imkanı verilmişti. Kamcord da bu özellikten faydalanıyor ve Minecraft, Clash of Clans, Modern Combat 5, Subway Surfers, Hearthstone gibi mobil oyunlarda ekran videosu çekmenizi mümkün kılıyor.

Kamcord - Game Screen Recorder'ı kullanabilmek için cihazınızı rootlamanıza gerek yok. Ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz Kamcord - Game Screen Recorder oyun videoları çekerken oyun seslerini ve ilave olarak sizin seslendirmelerinizi de kaydedebiliyor. Bu sayede hazırlanan videolar direkt olarak YouTube gibi kanallarda yayınlanmaya hazır hale geliyor.

Kamcord - Game Screen Recorder ile bir oyun videosu kaydederken ihtiyaç duyduğunuz anlarda video kaydını duraklatabiliyorsunuz ve sonra kayda devam edebiliyorsunuz.

ARTILAR

Oyun seslerinin yanında sizin sesinizi de kaydedebiliyor

Ücretsiz ve root gerektirmiyor

EKSİLER

YORUMLAR