Kamyon Simülasyonu Yük Taşıma

Kamyon Simülasyonu Yük Taşıma
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kamyon Simülasyonu Yük Taşıma mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kamyon oyunudur

Kamyon Simülasyonu Yük Taşıma oyunculara mobil cihazlarında damperli kamyon kullanma imkanı veren bir kamyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kamyon simülatörü olan Kamyon Simülasyonu Yük Taşıma'da gerçekçi fizik hesaplamalarına yer veriliyor. Yani kamyonunuzu kullanırken arazi şartlarına ve engellere dikkat etmeniz gerekmekte. Engebeli arazilerde araç kullanırken yanlış bir hareketimiz yüklü kamyonumuzun devrilmesine sebep olabiliyor.

Kamyon Simülasyonu Yük Taşıma'daki temel amacımız damperine farklı türde yükler yerleştirilen kamyonumuz ile bu yüklere zarar vermeden belirlenen süre içinde yükü hedef noktaya boşaltmak. Asfalt yollar yerine arazide araç kullandığımız için de yol şartları önem kazanıyor. Yağmur nedeniyle çamurla kaplanan ve kayganlaşan yollar, dikkatsiz olursanız aracınızın kontrolünü kaybetmenize neden olabiliyor. Ayrıca yokuşlar çıkıp inerken de dikkatli olmalısınız.

Kamyon Simülasyonu Yük Taşıma'da aracınızı sürerken kamerayı değiştirebiliyor ve farklı açılardan aracınızı kontrol edebiliyorsunuz. Gece veya gündüz kamyon kullanabilmeniz de mümkün.