Kardeş Payı Mucit Bros 1.1 (Android)

Kardeş Payı Mucit Bros

1.1
Kardeş Payı Mucit Bros
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kardeş Payı dizisini konu alan oyun ile dünyaya barış ve mutluluk getirecek icadın çalışması için çabalamanız gerekiyor.

Fenomen haline gelen Kardeş Payı dizisinden esinlenerek geliştirilen Kardeş Payı Mucit Bros oyunu ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Kardeş Payı dizisi, yaz aylarında su tesisatçısında çıraklık yapan Metin ve Ali’nin, okuyamayınca gerçekten su tesisatçı olarak hayatlarına devam etmesiyle başlıyor. Her ne kadar su tesisatçısı olsalar da, çeşitli icatlar yapacak kadar zeki olan mucitleri konu alan Mucit Bros oyununda da, bu kardeşlere yardım ediyorsunuz. Dünyaya barış ve mutluluk getireceklerine inandıkları icatlarını kimse ciddiye almadığından dolayı, Metin ve Ali kardeşlerin işi oldukça zorlaşıyor. Sizler de oyunda verilen çeşitli görevlerini yerine getirerek, dünyaya barış ve mutluluk getirecek icadın çalışmasını sağlayabiliyorsunuz.

Oyuna genel olarak göz attığımızda, Atari ve eski bilgisayar oyunlarından alışkın olduğumuz görsel ögeler dikkatimizi çekiyor. Karakterlerin yönlendirmelerini, ekranın sol tarafında bulunan yön oklarıyla sağlayabildiğiniz gibi kalan zaman, para ve sağlık durumlarını da ekranın üst bölümünden takip edebiliyorsunuz.

Görünüş açısından nostalji yaşatan ve keyifli dakikalar geçireceğinizi düşündüğüm Kardeş Payı Mucit Bros oyununu Android cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

YORUMLAR