Kazı Kazan 1.4.6 (Android)

Kazı Kazan

Kazı Kazan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    18,151

  • Üretici

    RandomAction

Kazı Kazan, size sunulan resimlerin önce üzerini kazıyarak sonrasında çıkan resimle alakalı doğru kelimeyi bulmaya çalışacağını eğlenceli bir Android bulmaca oyunu.

Kazı Kazan, size verilen resimlerle alakalı doğru kelimeyi tahmin etmeye çalışacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir Android bulmaca oyunu.

Hem bulmaca hem de kelime oyunları kategorisinde yer alan Kazı Kazan'da size üstü kapalı bir resim ve 12 adet karışık harf veriliyor. İster resmi kazımadan harfleri kullanarak doğru kelimeyi bulmaya çalışabilir, isterseniz de resmin üzerini kazıyarak çıkacak olan resim ile bağlantılı doğru kelimeyi bulabilirsiniz. Tabi resmi kazımadan doğru tahmin etmeniz daha yüksek puan kazanmanızı sağlıyor.

Her kelime için 3 farklı ipucu seçeneği sunan oyunda, ipuçlarını alabilmek için kazandığınız yıldızları kullanmanız gerekiyor. Eğer tahmin etmekde zorlandığınız kelimeler olursa yıldızlarınızı kullanarak ipucu alıp, kelimeleri geçebilirsiniz.

Eğlenerek keyifli vakit geçirebilmeniz amacıyla geliştirilen oyunu ister tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınız ile birlikte oynayabiliyor olmanız güzel yanlarından bir tanesi. Bir araya geldiğiniz arkadaşlarınız ile Kazı Kazan oynayarak keyifli vakit geçirmeniz mümkün.

Kelime bilginize güveniyorsanız, Kazı Kazan'ı Android mobil cihazlarınıza indirip bir göz atabilirsiniz.

YORUMLAR