KD Collage Free 2.1 (Android)

KD Collage Free

2.1
KD Collage Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KD Collage Free sayesinde Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kolayca fotoğraf kolajları hazırlayabilirsiniz.

KD Collage Free uygulaması, Android kullanıcılarının mobil cihazlarında kolayca fotoğraf kolajları hazırlamak için kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve vadettiği işlevi iyi bir şekilde yerine getirebiliyor. Fakat direkt olarak kolaj hazırlamak için üretildiğinden dolayı başka efekt, filtre ve düzenleme seçeneklerine sahip değil. Eğer gelişmiş bir fotoğraf düzenleme editörü arıyorsanız uygulama ihtiyaçlarınızı karşılamayacaktır ancak kullanımı kolay ve basit bir kolaj uygulaması arayanların doğru uygulamaya geldiklerini söyleyebilirim.

Uygulama içerisinde neredeyse 100'den fazla farklı kolaj şablonu yer alıyor ve fotoğraflarınızı bu şablona hemen yerleştirebiliyorsunuz. Aynı zamanda arkaplanlar ekleyerek daha güzel görünmelerini sağlamak isterseniz şablon adedi kadar farklı arkaplan da uygulamada kullanılabilir durumda. Kolajınızı kaydetmeden önce önizleme de yapabiliyor ve ekrandaki bir kaç dokunuş ile dizilimleri tamamen değiştirebiliyorsunuz.

Fotoğraflarınızın şablondaki yerlerini değiştirmeye ek olarak, onları döndürebilmek ya da yakınlaştırmak veya uzaklaştırmak da mümkün. Eğer kolajınızın vermek istediğiniz bir mesaja sahip olmasını istiyorsanız yazılar da ekleyebiliyorsunuz. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra dilerseniz kolajı cihazınıza kaydedebilir, dilerseniz de sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz.

Basit ancak iyi görünen fotoğraf kolajları hazırlamak isteyen okuyucularımızın en az bir defa uygulamaya göz atmaları gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR