Kick Ball 1.14 (Android)

Kick Ball

Kick Ball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kick Ball, Android cihazınızda tek başınıza ve arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz sanal top sektirme oyunu.

Kick Ball (AR Soccer), Android telefon ve tabletinizde klasik top sektirme oyunlarından sıkıldıysanız deneyebileceğiniz, hem arkadaşlarınızla hem de tek başınıza oynayabileceğiniz tarzda bir spor oyunu ve ücretsiz olarak indirip ufak boyutlu olmasıyla anında denemeye başlayabiliyorsunuz.

Kick Ball, Android cihazımda şimdiye kadar oynadığım en farklı top sektirme oyunu diyebilirim. Oyunu farklılaştıran nokta, kendimizi oyuna dahil etmemize izin vermesi. Sanal gerçeklik deneyimi sunan tek spor oyunu diyebileceğim Kick Ball’un çalışma mantığı oldukça basit. Kamera ayak hareketlerinizi algılıyor ve topa sanal olarak vurmanızı, sektirmenizi sağlıyor. Dilerseniz ön kameraya geçiş yaparak kafanızda sektirmeniz de mümkün. Tabii ki alışılmışın dışında bir oynanış sunduğundan ilk etapta oynarken zorlanabilirsiniz lakin kapatmamanızı, devam etmenizi öneririm.

Sanal gerçeklik üzerine yapılan popüler top sektirme oyununda amacınız belli bir süre içerisinde topu ağlarla buluşturmak. Tek başına buna yapmak biraz sıkıcı olsa da arkadaşla birlikte oynandığında çok daha zevk veriyor.

Ortalığı kırıp dökmeden kapalı mekanlarda oynanabilecek en gerçekçi futbol oyunu diyebileceğim Kick Ball’un menüsü oldukça sade. Tek / çift kişi oynama, topu değiştirme, sesi ve titreme (kesinlikle kapatmanızı öneririm) ayarlarını bu menüden kolaylıkla yapabiliyorsunuz.