King of Avalon: Dragon Warfare 1.0.44 (Android)

King of Avalon: Dragon Warfare

King of Avalon: Dragon Warfare
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

King of Avalon: Dragon Warfare, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir online strateji oyunudur.

King of Avalon: Dragon Warfare, mobil platformlarda online macera keyfi yaşamak isteyenlerin tercih edebileceği bir strateji oyunu. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, gerçek zamanlı bir MMO keyfi yaşayabilirsiniz. Savaşa ve mücadeleye meraklı bir oyunseverseniz, akıllı cihazınızda boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz King of Avalon: Dragon Warfare oyununu önerebilirim.

King of Avalon: Dragon Warfare uzun soluklu bir oyun deneyimi yaşamak isteyen kullanıcıların deneyebileceği oyunlar arasında yer alıyor. Başından sonuna ciddi bir emek isteyen yapım ortaçağ dönemini konu alıyor ve dünyanın her yerinden oyuncularla mücadeleye girebiliyorsunuz. Oynarken siz ve müttefikleriniz üsleri iyi korumalı, iyi taktik ve stratejilerle yarattığınız dünyayı korumalısınız. 

Oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz ama bazı öğeleri gerçek parayla satın alıp gücünüze güç katabilirsiniz. Ayrıca oyunu oynamak için bir ağ bağlantısına ihtiyacınız olduğunu da unutmayalım. Bu tür kategori oyunlarına meraklıysanız King of Avalon: Dragon Warfare'ı oynamanızı öneririm.

YORUMLAR