Kingdom Defense: Castle Wars

Kingdom Defense: Castle Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kingdom Defense: Castle Wars, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Kingdom Defense: Castle Wars, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Becerilerinizi ve stratejik bilginizi test eden oyunda işiniz bir hayli zor.

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir strateji oyunu olan Kingdom Defense: Castle Wars, stratejik bilginizi test edip arkadaşlarınızla mücadele edebileceğiniz bir oyundur. Farklı birimlerin yer aldığı oyunda krallığınızı savunuyor ve yenilmez olmaya çalışıyorsunuz. Çizgi film tarzı grafiklere sahip olan oyun 2 boyutlu bir dünyada geçiyor. Farklı özel güçleri kullanabileceğiniz oyunda zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz. Farklı iklim şartlarında da geçen oyunda zorlu aşamaları tamamlamanız gerekiyor. Eğer kale savunma oyunlarından zevk alıyorsanız Kingdom Defense: Castle Wars'ı mutlaka denemelisiniz. Kaynaklarınızı iyi kullanmanız gereken oyunda para kazanarak daha güçlü bir hale de gelebiliyorsunuz.

Kingdom Defense: Castle Wars oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.