Kingdoms Mobile 1.0.50 (Android)

Kingdoms Mobile

Kingdoms Mobile
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kingdoms Mobile, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz online gerçek zamanlı savaş - strateji oyunu.

Kingdoms Mobile, yüksek kalitede detaylı görseller sunan gerçek zamanlı strateji oyunu. Sürekli savaş içerisinde olmamızı isteyen oyunda krallığımızı kurup savaşlara katılıyor ve farklı stratejiler uygulayarak kazandığımız savaşlar sonrasında topraklarımızı genişleterek yenilmez imparatorluk unvanını almaya çalışıyoruz.

Detayları görebilmeniz açısından özellikle Android tablette oynamanızı istediğimiz strateji oyunlarından birisi de Kingdoms Mobile. Online düzenlenen savaşlara katıldığınız oyunda amacımız krallığımızı olabildiğince genişletip etrafımızdaki düşmanlara toprakların tek gücü olduğumuz mesajını vermek. Adım başı düşmana rastladığımız topraklarda tabii ki karşı orduyu indirmek kolay olmuyor ve kısa sürmüyor. Kendi birliğimiz kadar düşman ordusunu oluşturan karakterleri de çok iyi tanımamız gerekiyor. Zayıf noktaları neler? Hangi bölgelerden saldırabilirim? Olası bir saldırıda ne kadar dayanabilirim? ve daha nice soruyla kafamızı meşgul eden bir oyun.

Savaş oyunlarının kaçınılmazı nefes kesen lonca savaşlarının da düzenlendiği Kingdoms Mobile’da oyun alanı da oldukça geniş ve sunucular arasında geçiş yaparak dünya genelinde oyunculara dilediğimiz zaman baskınlar düzenleyebiliyoruz.

YORUMLAR