Kingdoms of Camelot (Android)

Kingdoms of Camelot

Kingdoms of Camelot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kingdoms of Camelot oyunu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde zevkle oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Kingdoms of Camelot, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir imparatorluk kurma oyunudur. Stratejik bilgi gerektiren oyunda güçlü imparatorlukların temellerini atmalısınız.

9.5 milyondan fazla oyuncuy sahip olan Kingdoms of Camelot oyununda kendinize imparatorluklar kuruyor ve geliştiriyorsunuz. Güçlü ordular kurarak diğer krallıklara saldırılar düzenliyor ve bunun sonucunda da kendinizi daha güçlü bir hale getiriyorsunuz. Elit birliklere sahip olan oyunda yüzlerce askere sahip olabilir ve gelişmiş bir savaş stratejisi kurabilirsiniz. Sizde yuvarlak masa şovalyelerinin arasındai yerinizi alın ve krallığınızın yükselmesine yardımcı olun. Diğer oyuncularla ittifak kurabilir ve beraber savaşabilirsiniz. Ayrıca oyunu sürekli oynadığınız taktirde günlük ödüller kazanabilir ve daha hızlı bir gelişim sağlayabilirsiniz.

Kingdoms of Camelot Özellikleri;

  • Yüzlerce farklı birlik
  • Günlük ödüller
  • Global skor
  • Gerçek zamanlı savaşlar
  • Yüksek stratejik savaşlar

Kingdoms of Camelot oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR