Kitchen Stories 1.1.0A (Android)

Kitchen Stories

Kitchen Stories
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kitchen Stories sayesinde Android cihazlarınızdan tüm pratik yemek tariflerine ulaşabiliyorsunuz.

Kitchen Stories uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak en kolay yoldan yemek tariflerine ulaşabileceğiniz ücretsiz uygulamalar arasında. İçerisindeki oldukça geniş tarif seçenekleri ve hem yazılı hem de videolu tariflerle mutfakta işinizi oldukça kolaylaştırabilecek uygulamalar arasında yer aldığını düşünüyorum. Uygulamanın kolayca kullanılabilen ve güzel tasarlanmış arayüzü ise işleri çok daha kolay bir hale getiriyor.

Uygulama içerisinde yer alan yemek kategorileri oldukça tematik bir şekilde hazırlanmış ve böylece farklı temalara ait tariflere göz atmanız mümkün. Resimlerle desteklenen ve videolarda altyazılar barındıran uygulamanın tariflerini uygularken herhangi bir zorluk çekmeyeceğinize de eminim. Özellikle dünya mutfaklarını test etmek isteyenlerin göz atmak isteyecekleri kesin.

Tariflerin içerisinde yer alan malzemeler evinizde yoksa kendinize bir alışveriş listesi hazırlayarak bu listeyi beraberinizde markete götürebiliyor ve hatırlatma seçeneklerinden de faydalanabiliyorsunuz. Eğer tarif içerisindeki ölçüler kafanızı karıştırıyorsa, onu anlayacağınız ölçü birimlerine dönüştürme imkanı da yine Kitchen Stories’in en kullanışlı bulduğum olanakları arasında yer alıyor.

Dilerseniz yorum ve notlarınızı da tariflere ekleyebiliyor, favori tarifler listesini kullanarak daha sonra yeniden erişmek istediğiniz yemek tariflerine hızlıca göz atabiliyorsunuz. Tarif içerisindeki belirtilen süre tamamlanınca sizi uyaracak bir alarm kurma seçeneği de en güzel lezzeti yakalamanız için Kitchen Stories’de sunuluyor.

Çalışırken internet bağlantısı gerektiren uygulamada, eğer ki videolar izleyecekseniz bunu 3G değil WiFi üzerinden yapmayı unutmayın. Aksi taktirde oldukça hızlı bir internet kotası tüketimiyle karşılaşmanız mümkün.

YORUMLAR