Kiwi Camera

Kiwi Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kiwi Camera, Android cihazlarınız ile çektiğiniz fotoğraflara filtre, çerçeve ve sticker ekleme işlemleri yapabilmenizi sağlayan ücretsiz bir Android fotoğraf düzenleme uygulaması.

Kiwi Camera, fotoğraf çekmekten fotoğraf düzenlemeye kadar neredeyse fotoğraflarla ilgili her türlü işlemi yapabilmenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir Android fotoğraf düzenleme uygulaması.

Fotoğrafı çektikten sonra değil de, fotoğrarı çekerken canlı olarak filtre ekleme özelliği bulunan Kiwi Camera, aynı zamanda fotoğraflara sticker ekleme, çerçve ekleme ve fotoğraflar ile kolaj oluşturma gibi özelliklere de sahip. Android telefon ve tabletiniz ile sürekli fotoğraf çekmeyi ve fotoğrafların üzerinde oynamalar yaparak onları güzelleştirmeyi seviyorsanız, Kiwi Camera kullanabileceğiniz uygulamalardan bir tanesi.

Fotoğraflarınızı güzelleştirmek için bir çok fonksiyon sunan uygulama hem çekeceğiniz yeni fotoğraflara çekim anında, hem de daha önceden çekmiş olduğunuz fotoğraflara efektler, filtreler ve stickerlar ekleme şansı sunuyor.

Kiwi Camera ile odaklama, yakınlaştırma, parlatma, flash, zamanlayıcı ve çok daha fazla özelliği kullanarak fotoğraf çekmeniz mümkünken, çektiğiniz tüm bu fotoğrafları seçeceğiniz 36 adet hazır kolaj çerçevesinden bir tanesi yerleştirerek mükemmel kolajlar elde edebiliyorsunuz.

Güzelleştirip meydana getirdiğiniz tüm fotoğrafları kolay ve hızlı bir şekilde sosyal medya platformları üzerinde paylaşım imkanı sunan uygulamayı hemen ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama içerisinde bulunan satın alma opsiyonları sayesinde daha fazla özellik ve seçenek elde edebiliyorsunuz.

YORUMLAR