Kliksa Tablet

Kliksa Tablet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kliksa Tablet, kaliteli ürünleri en uygun fiyata ve Sabancı güvencesiyle satın alacağınız alışveriş uygulamasıdır.

Sabancı güvencesi altında hizmet veren Kliksa’nın Android tablet kullanıcıları için özel olarak hazırladığı resmi uygulamasıdır. Hemen her ürünü en uygun fiyata ve Sabancı güvencesi ile satın alabileceğiniz bir e-ticaret sitesi olan Kliksa’nın mobil uygulamasını yükleyerek nerede olursanız olun beğendiğiniz ürünü hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Televizyon ve görüntü sisteminden beyaz eşyaya, elektrikli ev aletlerinden oto aksesuarlarına, kişisel bakımdan ofis ve kırtasiyeye onlarca kategoride ürünleri bir arada sunan Kliksa’nın mobil uygulaması ile günün fırsatlarını takip edebilir, tüm kategori ürünleri için uygulanan çok özel indirim ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Aradığınız özel bir ürün varsa arama çubuğunu kullanarak menülerle uğraşmadan hızlı bir şekilde ürünün sayfasına gidebilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz.

Kliksa’da gördüğünüz bir ürünü satın alıp almamakta kararsızsanız o ürünü satın almış ve belli bir süre kullanmış üyelerin yorumlarına bakabilirsiniz. Aynı şekilde siz de ürün hakkında olumlu veya olumsuz fikirlerinizi ürün altına iliştirebilirsiniz.

Kliksa Tablet, ürün indirimlerini ve fırsatları takip eden her alışveriş tutkunun tabletinde olması gereken bir uygulama.

YORUMLAR