Kliksa

Kliksa
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kliksa, Sabancı güvencesi altında hizmet veren e-ticaret sitelerinden biridir.

Kliksa, Sabancı güvencesiyle alışveriş yapabileceğiniz, yer yer kampanya ve fırsatların sunulduğu bir e-ticaret sitesidir. Android uygulamasını yükleyerek nerede olursanız olun kliksa.com üzerinde satışa sunulan ürünleri inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Kliksa’nın Android kullanıcıları için hazırladığı resmi uygulama, dinamik ve kullanımı basit bir arayüz ile geliyor. O gün için indirime girmiş ürünlerin yanı sıra televizyon, bilgisayar ve telefon gibi en çok rağbet gören ürünlerin indirimlerini de ayrı ayrı görebiliyorsunuz. Örneğin; Telefon almayı düşünüyorsanız arama yapmadan ana ekrandaki “Telefon fırsatları” butonuna dokunmanız yeterli. Bu gruptaki ürünlerin haricinde bir ürün satın almak isterseniz kategoriler elinizin altında. Eğer özel bir ürün arıyorsanız ana ekranda en üste konumlandırılmış ürün arama kutusunu kullanabilirsiniz.

Kliksa Android uygulamasında ürün ekranın da özenle hazırlandığını belirtmek gerek. Ürün özelliklerinin yanı sıra ürünü hangi kartlarla kaç taksite alabileceğinizi görebiliyor, daha önce satın almak istediğiniz ürünü kullanan kişilerin yorumlarına bakabiliyorsunuz. Ürün hakkında olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi de belirtebiliyorsunuz.

Satın aldığınız ürünleri aynı gün adresinize yollayan Kliksa, yerinde servis hizmeti de veriyor. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu hizmetten faydalanabiliyorsunuz. Elektronik ve beyaz eşya kategorisindeki ürünlerin arızalarını kapsayan bu hizmet alışverişinizden sonraki bir ay içerisinde ücretsiz olarak sunuluyor.

YORUMLAR