Knee Surgery Simulator

Knee Surgery Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Diz ameliyatları yapan doktoru oynadığınız ücretsiz bir simülasyon oyunu arıyorsanız Knee Surgery Simulator hoşunuza gidecektir.

Android cihazlara çıkan birçok ameliyat simülasyon oyunlarına ek olarak diz ameliyatın konseptine ağırlık veren bir oyun ile karşı karşıyayız. Knee Surgery Simulator isimli bu oyun açık ameliyat örnekleri ile kıyaslandığında da az rahatsız edici görüntüler içerdiği için 8 yaş üstü oyunseverlerin de doktor olmak konusundaki fikirleri pekiştirebilecekleri bir oyun olarak dikkat çekiyor. Öte yandan oyunda mizah unsuru da pek eksik olmuuyor. Bunu özellikle de karikatüristik karakter tasarımlarından anlamanız mümkün.

Ameliyat koltuğuna gelen düzinelerce farklı hasta karşınıza dizlerinde yaşadıkları problemlerle geliyorlar. Sizin elbette amacınız tedavi sürecini başlatmak ama bunun için iyi bir gözlem yeteneğinizin de olması lazım. Röntgen resimlerden incelediğiniz diz kemiği için doğru ameliyatı gerçekleştırmeniz için ihtiyaç duyacağınız tüm teçhizat elinizin altında. Müdahale sonrası ise sargı ve alçı ile hastaları istirahat aşamasına sevkedim herkesin mutlu bir şekilde hayata devam etmesi için elinizden gelen her şeyi yapmanız gerekiyor.

Android telefonlarda ve tabletlerde oynan bu oyunun keyfi daha çok büyük ekranlarda çıkıyor ama ücretsiz olarak indirilebiliyor olması nedeniyle telefonunuzdan iyi bir vakit geçireceğinizi temin edebilirim. Ameliyat oyunlarına ilginiz varsa bu oyuna göz atabilirsiniz.

YORUMLAR