Kodak Moments 1.5.1508071319 (Android)

Kodak Moments

Kodak Moments
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çektiğiniz fotoğrafların baskısını alarak saklamak istiyorsanız, Kodak Moments ile en yakın mağazaya sipariş verebiliyorsunuz.

Kodak Moments uygulamasıyla, Android cihazlarınızdan çektiğiniz fotoğrafların baskısını almak oldukça kolay hale geliyor.

Her nerede olursanız olun, baskı almak istediğiniz fotoğrafları size en yakın Kiosk’a göndererek hiçbir ücret ödemeden mağazadan alabiliyorsunuz. Sadece mağazalardan değil, isterseniz kapınıza kadar da teslim edilebiliyor. Facebook, Instagram, Flicker ve Dropbox entegrasyonu sayesinde, bu platformlarda bulunan fotoğraflarınıza da erişebiliyor ve aynı şekilde sipariş verebiliyorsunuz. Eğer herhangi bir Kodak mağazasındaysanız, baskı almak istediğiniz fotoğrafı Kodak Picture Kiosk’a aktararak anında baskı alabilirsiniz. Eğer evinizde ya da başka bir yerdeyseniz, en yakın kiosk’u bulabilir ve fotoğrafınızı gönderebilirsiniz.

10x15 cm’den 60x91 cm boyutuna kadar baskı sipariş edebileceğiniz uygulama ile fotoğraflarınızı baskı öncesinde özelleştirebilmeniz de mümkün. Eğer klasik fotoğraf albümlerinden vazgeçemiyor ve fotoğraflarınızı kolayca bastırmak istiyorsanız Kodak Moments uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.