Kolaymama 1.8.0 (Android)

Kolaymama

Kolaymama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kolaymama uygulamasıyla evcil hayvanlarınıza mama ve diğer ürünleri Android cihazlarınız üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Kolaymama uygulamasıyla evcil hayvanlarınıza mama ve diğer ürünleri Android işletim sistemli cihazlarınız üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Kedi, köpek, kuş, kemirgenler, sürüngenler ve akvaryum canlıları için binlerce ürün yelpazesi sunan Kolaymama uygulamasında evcil hayvanlarınız için mama, aksesuar, ilaç ve oyuncak gibi birçok ürüne ulaşabilirsiniz. Evcil hayvanınız için en kaliteli yiyecekleri ve diğer ürünleri oldukça avantajlı fiyatlarla sizlere sunan uygulamada, birkaç tıkla kolayca sipariş verebiliyorsunuz.

Ürün resimlerini ve açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilmenize de olanak sağlayan Kolaymama uygulamasına Facebook ve Google hesaplarınız üzerinden giriş yapabiliyor, sonraki siparişlerinizde sadece üye girişi yaparak siparişinizi tamamlayabiliyorsunuz. Siparişlerinizi uygulama üzerinden de takip edebileceğiniz ve evcil hayvanlarınız için siparişlerinizi verebileceğiniz Kolaymama uygulaması ücretsiz olarak sunuluyor.

YORUMLAR