Kungfu Rabbit Dash

Kungfu Rabbit Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kungfu Rabbit Dash, tehlikeli parkurlarda yol almaya çalışan sevimli tavşana yardım etmeye çalıştığımız zorlu bir oyun.

Kung Fu Rabbit Dash, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve zorlu bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bu oyun, tıpkı aynı kategoride yer alan benzer oyunlar gibi tek tuşla kontrol edilebilen bir kontrol mekanizmasına ve bu mekanizmayı ustalıkla kullanmaya mecbur bırakan bir oyun atmosferine sahip.

Oyundaki temel amacımız kontrolümüze verilen tavşanın önünde duran ağaçlara çarpmadan ilerlemesini sağlamak fakat bunu yapabilmek için zamanında taraf değiştirmek gerekiyor. Ortada boylu boyunca uzanan yolun sağına veya soluna geçebilmek için zamanında ekrana tıklayarak havucu kırmalı ve tarafı değiştirmeliyiz.

Taraf değiştirebilmek için sadece havuçları kullanabiliyoruz. Dolayısıyla önümüzdeki ağacın hemen önündeki havuç, karşı tarafa geçebilmemiz için son çıkış noktası olarak düşünülebilir.

Sonsuz koşu oyunu gibi çalışan Kung Fu Rabbit, bu kategoride bulunan oyunlardan keyif alanların denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi.

YORUMLAR