Lango Messaging

Lango Messaging
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lango Messaging Android uygulamasıyla hem mesajlar gönderebilir, hem de internet meme'leri yaratabilirsiniz.

Lango Messaging Android uygulaması sayesinde arkadaşlarınızla kolayca mesajlaşma olanağı yakalayabilir, aynı zamanda mesajlarınıza ikonlar, arkaplanlar ve ifadeler ekleyerek söylemek istediklerinizi daha kolay bir şekilde anlatabilirsiniz. Mesajın içeriğini analiz ederek ikonlar öneren uygulama, böylece otomatikleştirilmiş bir şekilde resimler eklenmiş mesajlar göndermenizi ve kendinizi daha iyi anlatmanızı sağlıyor.

Hem birebir sohbetler hem de grup sohbetlerine izin veren Lango Messaging, uygulamaya sahip olsalar da olmasalar da tüm arkadaşlarınıza mesaj gönderebiliyor. Ayrıca diğer mobil platformlarda da bulunması sayesinde kolayca arkadaşlarınızla iletişime geçebilmeniz mümkün. Ücretsiz olması ve iyi tasarlanmış bir kullanıcı arayüzüne sahip olması ise Lango Messaging'in artılarından bir tanesi.

Uygulama mesajlaşma özelliklerinin yanında internet "meme"leri denilen eğlenceli görselleri de hazırlayabilmeniz için bir bölüm barındırıyor. Böylece anlatmak istediğiniz eğlenceli fikirleri en basit ve hızlı yoldan anlatabiliyor, paylaşım butonları sayesinde Facebook ve Twitter hesaplarınızdan da paylaşabiliyorsunuz.

İçerisinde bulunan ikonlar ve arkaplanlar her ne kadar pak çok kullanıcı için yeterli olsa da, dileyenler uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak çok daha fazla opsiyona sahip olabilirler. Kullanıcı adı ya da şifre bulundurmayan uygulama, direkt olarak telefon numaranızla hemen kullanılmaya başlanabiliyor.

YORUMLAR