Laser Box 2.16 (Android)

Laser Box

Laser Box
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Laser Box mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

Laser Box eğer zekanızı çalıştıran oyunlar oynamayı seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil bulmaca oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Laser Box'da bir lazer ışınını kullanarak mücevherlerin peşine düşüyoruz. Oyundaki temel amacımız sabit bir kaynaktan dışarıya verilen lazer ışınını doğru bir şekilde yönlendirerek mücevherlere temas etmesini sağlamak. Fakat ekranda aynı anda 3 veya daha fazla mücevher yer alabiliyor. Bu mücevherleri yok etmek için biraz kafa yormamız gerekmekte.

Laser Box içerisinde 6 bölüm altında 120 bölüm yer almakta. Bu bölümleri oynadıkça ve başarıyla tamamladıkça oyun giderek zorlaşıyor ve ekranda yok etmemiz gereken çok sayıda mücevher beliriyor. Lazer ışınını yönlendirmek için farklı araçlara da sahibiz. Bu araçları doğru bir şekilde kullandığımızda başarılı bir şekilde bölümü geçebiliyoruz. Eğer oyunda çok zorlanırsanız "Hint"ler yani ipuçları alabiliyor ve lazeri nasıl yönlendirmeniz gerektiği konusunda fikir sahibi olabiliyorsunuz.

Laser Box HD kalitede grafiklerle ve güzel ses efektleriyle süslenmiş bir mobil oyun. Oyunun çok yüksek sistem gereksinimlerine sahip olmaması nedeniyle Laser Box'ı eski Android cihazlarınızda bile rahatlıkla oynayabilirsiniz.

YORUMLAR