Laser Dreams 1.2.1 (Android)

Laser Dreams

Laser Dreams
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Laser Dreams, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz zorlu bir bulmaca oyunudur.

Laser Dreams, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz zevkli bir bulmaca oyunudur. Oyunda aynaları doğru konumlandırarak lazerleri hedeflerine yönlendirmeye çalışıyoruz. 

Geometri bilginizi test eden bir oyun olarak karşımıza çıkan oyunda size verilen aynaları doğru konumlandırarak lazer ışınlarını hedeflerine göndermeniz gerekiyor. Işık kırılmalarını doğru hesaplamalı ve aynaları en uygun konuma yerleştirmelisiniz. 80'lerin oyunlarının temasına sahip oyunda retro havasını da yaşıyoruz. 80 farklı zorlukla bölüme sahip olan oyunda aklınızın sınırları zorlanacak. Elektronik müzikleriyle de sürekli oyunun içerisinde olacaksınız. Yaratıcılığınıza güveniyorsanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Hayal gücünüzü bu oyunda adeta konuşturuyorsunuz. Ayrıca kendi bölümlerinizi de bu oyunda oluşturabilir ve oynayabilirsiniz. Ayrıca tüm cihazlar üzerinden senkronize bir şekilde oyunu oynayabilirsiniz.

Oyunun Özellikleri;

  • 80 farklı zorlukta bölüm
  • Oynaması basit
  • Müthiş müzikleri
  • Seviye editörü ile kendi bölümlerinizi yapın
  • Tüm cihazlarda senkronize

Laser Dreams oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.