Laser Quest

Laser Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Laser Quest isimli bu ücretsiz oyun, Android tablet ve akıllı telefonları üzerinde oynayabilecekleri bir fizik tabanlı bulmaca oyunu arayan herkesin denemesi gereken yapımlar arasında yer alıyor. Zihin çalıştıran bir yapıya sahip olan Laser Quest'teki amacımız sevimli ahtapot dostumuz Nio'ya bölümlerde saklı olan hazineleri bulmasında yardım etmek.

Oyunun en önemli özellikleri arasında 90'dan fazla bölüme sahip olması geliyor. Bu kadar fazla bölümün olması oyunun hemen tüketilmesine engel oluyor ve daha uzun süreli bir bulmaca deneyimi sunuyor. Yer alan bölümlerin her biri kendine özgü tasarımlara ve tuzaklara sahip. Bu yüzden her bölümde başka bir bulmacayı çözümlemeye çalışıyoruz. Bu tarz oyunlarda görmeye alışkın olduğumuz gibi Laser Quest'te de kolaydan zora doğru ilerleyen bir zorluk seviyesine yer verilmiş.

Oyunda yer alan grafik modellemeleri bir bulmaca oyunundan beklediğimiz kaliteyi fazlasıyla karşılıyor. Zaten yapı itibariyle oyunda görsellikten ziyade bulmacalar ön plana çıkıyor. Facebook bağlantı desteği sunan Laser Quest'te edindiğimiz puanları arkadaşlarımızla paylaşma şansına sahibiz. Bu sayede kendi aramız keyifli bir rekabet ortamı oluşturabiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir oyun olarak kabul edebileceğimiz Laser Quest, zekaya dayalı bulmaca oyunları oynamaktan keyif alan herkesin mutlaka denemesi gereken yapımlar arasında yer alıyor. Siz de kaliteli ve ücretsiz bir bulmaca oyunu oynamak isterseniz Laser Quest'e göz atabilirsiniz.

YORUMLAR